Silvestr Kukulda - U Hada

Přejít na obsah

Silvestr Kukulda

Skryté > Cesty > 2016
Silvestr Kukulda - Machov
sobota 31. 12. 2016 - neděle 1. 1. 2017

Takže místo pro pořádání silvestrovské taškařice se nakonec přece jen našlo. A to v Machově v penzionu Kukulda. Dostanete se k němu, pokud před machovským náměstím odbočíte doprava, přímo u dolní stanice lyžařského vleku. Na mapách.cz ho najdete zde.

Byli jsme se tam včera podívat. Hospůdka je to celkem příjemná, upozorňuji ale, že je kuřácká. Kromě nás tam bude i nějaké místní čeládka. Hospodský nám bude držet místa u stolů, tak abychom mohli sedět pospolu.
Na Silvestra plánují opékání čuníka, takže hlad určitě nebude. Na čepu mají čtyři druhy piva a běžné lihové i lihuprosté nápoje. S sebou si můžeme vzít na stoly zbytky cukroví z vánoc, případně nějaké jednohubky, nebo chlebíčky. Není dohodnuté žádné povinné menu, takže každý si zblajzne a zaplatí to, co si objedná.
V prvním patře jsou vícelůžkové pokoje s válendami. Sociální zařízení je společné na chodbě. Cena za osobonoc je 200,- Kč.

Na Kukuldě se sejdeme na Silvestra dopoledne. Kdo by chtěl jet veřejmými  dopravními prostředky, tak vlak z Náchoda odjíždí v 8.01 hod, na vlakovém nádraží v Polici přestup na bus a v Machově budeme v 8.35 hod.
Po ubytování asi v 10 hodin vyrazíme na 10km pěší tůru na Bor a potom přes Machovskou Lhotu Do Machova. Pozdní oběd si můžeme dopřát na náměstí v Obecním domě, kde mi potvrdili, že budou mít otevřeno. Kdo by se chtěl vyhnou tůře, může přijet odpoledne přímo na Kukuldu.

Odjezd na Nový rok dle libosti. Autobusy z Machova odjíždějí v 9.19 a 12.19 hod.

Prosím o co nejrychlejší reakci, abych věděl kdo přijede a kolik mám zajistit noclehů.
Přihlášení s noclehem: Had, Jana, Milan. Alenka, Bondy, Jarek, Inge, Tom, Irenka, Vlaštovka, Mša, Artur, Ondra
POZOR! Změna!¨S sebou spacáky! Hospodský nemá ložní prádlo a nechce se mu ho kvůli jedné noci pořizovat. Zato slíbil cenu 120,- Kč za nocleh.

A jak to dopadlo?
 [link:5]
[/link:5]


počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah